• ساعات بازدید

شنبه تا جمعه

8AM

5PM

حفاظت

بخش حفاظت مجموعه های موزه را حفظ ، محافظت ، تحقیق و تسهیل می کند. با ترکیب دانش تخصصی از مواد و تکنیک ها با مهارت های عملی برجسته  که در نتیجه تحلیل و تحقیقات علمی است -ما وضعیت ، استعداد و اصالت مجموعه های خود را ارزیابی می کنیم و به حفظ آنها برای نسل های آینده کمک می کنیم.

  • آدرس
اصفهان، خیابان هاتف، خیابان مشیر، ابتدای کوی هارونیه، خانه تاریخی مشیرالملک
  • بلیط
هزینه بلیط برای هر نفر ۲۰۰۰۰ تومان می باشد

بازدید برای عموم آزاد است

ما که هستیم

بخش حفاظت

این بخش شامل متخصصان در زمینه حفظ پارچه و لباس ، سرامیک و شیشه ، شیشه رنگ آمیزی ، فلزات ، مجسمه سازی ، مبلمان و فریم ، کاغذ ، کتاب و نقاشی است. تیم ما دانشمندان حفاظت از تکنیک های سنتی و روش های نوین تجزیه و تحلیل مجموعه ها ، ارتقاء دانش و درک اشیاء موزه و محیط آنها استفاده می کنیم. ما همچنین به موزه کمک می کنیم تا راه های جدید و خلاقانه ای را برای ذخیره و نمایش مجموعه های آن و تأسیس ، حمل نقل ایمن اشیاء هنگام تور پیدا کند. ما این تخصص را از طریق همکاری با سایر موسسات و با ارائه مکانهای دانشجویی در این بخش با همکاران در سراسر جهان به اشتراک می گذاریم.

بخش حفاظت

داستان حفاظت

مسیری دشوار

داستان حفاظت

این مجموعه فیلم زیبا گزیده ای از چالش برانگیزترین و جذاب ترین پروژه های حفاظت از آثار را نمایش می دهد - از نمایش مجدد مدل یک قطعه خط ، گرفته تا مراقبت های پیشگیرانه از یک فرش های دستباف. داستان های روز  به روز پروژه های جدید را می توانید  از طریق وبلاگ ما بیابید .

 

فرصتی برابر

فرصت های آموزشی

ما به هنرجویان ثبت نام شده در دوره های آموزش حفاظت از رسمیت داده ، مکان هایی داوطلبانه برای تجربه کار را ارائه می دهیم. هنرجویان این فرصت را می یابند که بار اول را با بخش حافظت گنجینه آموزش دهند.

 

فرصت های آموزشی

مراقبت از اثار خود

راهکارها

مرقابت از آثار خود

این راهنماهای عملی است که توسط بخش حفاظت گنجینه نوشته شده است ، نکات و توصیه هایی را در مورد چگونگی مراقبت از طیف وسیعی از اشیاء خانگی ، از لباس های گران قیمت گرفته تا لوازم داخلی ، کتاب ها و نسخ ارائه می دهند.

 

حفاظت و حراست

حفظ امنیت آثار

حافظت و حراست

در بخش حافظت گنجینه بخشی یه عنوان حراست به صورت شبانه روزی مراقب امنیت آثار به نمایش در آمده در تالار های گنجینه می باشند

اطلاعات تماس

 

درباره گنجینه

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…