• ساعات بازدید

شنبه تا جمعه

8AM

5PM

چشم انداز

چشم انداز یک برنامه بلندپروازانه از توسعه است که گنجینه را متحول می کند. بهترین هنرمندان معاصر در عین حال نمایانگر زیبایی و نمای زیبایی در برنامه اصلی هستند که گالری های جدید و امکانات برای بازدید کننده  ایجاد می کنند. در 15 سال گذشته ، بیش از 85٪ از فضاهای عمومی موزه دگرگون شده و دسترسی را بهبود بخشیده و اجازه می دهد مجموعه ها با ظرافت هوشمندانه ای نمایش داده شوند. چشم انداز با معرفی مداخلات جدید و جسورانه فرهنگی ، قصد دارد لذت بازدید را افزایش داده و الهام بخش بازدید کنندگان و همچنین ادامه فرهنگ غنی برای استعدادهای جدید باشد.

 

  • آدرس
اصفهان، خیابان هاتف، خیابان مشیر، ابتدای کوی هارونیه، خانه تاریخی مشیرالملک
  • بلیط
هزینه بلیط برای هر نفر ۲۰۰۰۰ تومان می باشد

بازدید برای عموم آزاد است

جایی برای آیندگان

موزه کودک

موزه دوران کودکی گنجینه به عنوان یک فضای مدنی ضروری برای جامعه محلی خدمت کرده است. امروزه این موزه از مجموعه ای از اسباب بازی ها و آثار باستانی کودکان در سطح جهانی برای کشف هنر و طراحی استفاده می کند.

گنجینه موزه کودکستان را به عنوان موزه جهانی طراحی و خلاقیت برای کودکان ، خانواده ها و جوانان تأسیس می کند. با همکاری بچه های محلی ، مدارس و جوامع توسعه داده می شود ، ما ایجاد گالری های همه جانبه و استودیوهای یادگیری انعطاف پذیر ، منظره فضای باز را زنده می کنیم

این پروژه تحول گرا - جاه طلبانه ترین در تاریخ موزه دوران کودکیدر ایران می باشد – گنجینه این موزه را تاسیس خواهد کرد تا اعتماد به نفس خلاقانه جوانان را بسازد و وسعت مجموعه ملی مهم گنجینه را برای نسل های آینده به نمایش بگذارد.

موزه کودک

توسعه گنجینه

شعب متعدد

توسعه گنجینه

افتتاح دیگر شعب گنجینه میراث اسلامی در شهر های دیگر تا مجموعه ای باشد که به فرهنگ آن منطقه بپردازد و قصد دارد محلی برای رجوع مردم آن منطقه به فرهنگ غنی گذشته خود باشد

استحکام ستون های گنجینه

توسعه تحقیقات

گنجینه در حال شروع یک پروژه برجسته برای تحول در چگونگی دستیابی ، کاوش و تجربه در مجموعه کلاس های جهانی است. یک مجموعه جدید و مرکز تحقیقاتی در اصفهان و یک ویلیج در که نمایی 360 درجه از تحقیقات بدست آمده ی گنجینه را ارائه می دهد و وسعت کار خود را به روش هایی که قبلاً تحقق نیافته روشن می کند.

توسعه تحقیقات

کار بر روی مد جامعه

شاخص جامعه

کار بر روی مد جامعه

گنجنیه قصد دارد تا با ارائه مد های جامعه در قالب فرهنگ غنی ایرانی هویت را به جامعه تزریق کند و خودباختگی را بزداید

 

بلاگ

سند های مشورت

بلاگ

آخرین اخبار مربوط به طیف گسترده ای از پروژه های چشک انداز را که توسط طراحان و متخصصان برجسته گنجینه انجام می شود ملاحظه نمایید.

 

اطلاعات تماس

درباره گنجینه

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…