• ساعات بازدید

شنبه تا جمعه

8AM

5PM

فعالیت های بین المللی

گنجینه یک سازمان بین المللی است که دارای ارتباط جهانی ، مجموعه ها ، مخاطبان ، نمایشگاه ها و روابط جهانی است. ما تماس های بین المللی را از طریق تحقیق ، مشارکتهای فرهنگی استراتژیک ، تجارت ، نمایشگاههای تور ، آموزش حرفه ای و مشاوره توسعه می دهیم. این فعالیت بین المللی درب مجموعه های ما را رو به مخاطبان جهانی ، محققان و دست اندرکاران خلاق گشوده و با گسترش افق های خود ، غنی سازی دانش و تخصص ما را برای گنجینه ، بازدید کنندگان و شرکای ما به ارمغان می آورد.

گسترش سطح بین المللی ، شهرت و تأثیرگذاری در استراتژی ما اساسی است و ما همیشه به دنبال شرکای جدید بین المللی هستیم.

 

  • آدرس
اصفهان، خیابان هاتف، خیابان مشیر، ابتدای کوی هارونیه، خانه تاریخی مشیرالملک
  • بلیط
هزینه بلیط برای هر نفر ۲۰۰۰۰ تومان می باشد

بازدید برای عموم امکان پذیر می باشد

هنر اسلامی

جایزه

جایزه سلمان یک جایزه بین المللی برای هنر معاصر و طراحی با الهام از سنت اسلامی است. هدف آن بررسی رابطه بین سنت های اسلامی هنر ، هنر و صنعت و طراحی و کارهای معاصر به عنوان بخشی از بحث های گسترده تر درباره فرهنگ اسلامی و نقش آن در امروز است.

جایزه

دپارتمان اوج

فعالیتی برای آیندگان

دپارتمان اوج

اوج (بازتولید هنر و میراث فرهنگی) در ماه فروردین سال 1399 در اصفهان راه اندازی شد و یک ابتکار جهانی با حمایت گنجینه میراث اسلامی با همکاری بنیاد امام علی (ع) است که به بررسی چگونگی بازاندیشی رویکرد ما برای فرزندان ، ذخیره و به اشتراک گذاری آثار هنری و میراث فرهنگی می پردازد.

 

عرضه میراث اسلام

دوره های آموزشی

ما میزبان مجموعه ای از دوره های آموزش فشرده یک هفته ای هستیم که به متخصصان موزه های خارج کشور فرصت بی نظیری برای همکاری با همکاران گنجینه در جنبه های خاص تمرین را ارائه می دهند.

 

دوره های آموزشی

فرهنگ بحران زده

حامی فرهنگ باشیم

فرهنگ بحران زده

در برنامه "فرهنگ در بحران" ما به حمایت از میراث فرهنگی جهان و حمایت از اجتماعاتی که با از دست دادن فرهنگ خود آسیب می بینند، می پردازد 

نمایشگاه در سراسر کشور

سرزمین مادری

فعالیت ملی

ارائه فعالیت های ملی در سرزمین مادری اولویت گنجینه در قبال .طن خود می باشد لذا در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم

اطلاعات تماس

 

درباره گنجینه

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…