• ساعات بازدید

شنبه تا جمعه

8

17

از طریق طیف گسترده ای از برنامه ها و منابع تازه کار و همچنین متخصص ، چشم اندازهای تازه کسب کنید

گنجینه روشهای متنوعی برای یادگیری و تعامل با مجموعه های ما و همچنین بهره مندی حرفه ای از تجربه و تخصص ما ارائه می دهد. یک برنامه پر جنب و جوش و هیجان انگیز از برنامه ها و دوره ها برای دوره های ابتدایی ، متوسطه ، دانشجویان و معلمان وجود دارد و آکادمی یادگیری ما دوره های بزرگسالان و همچنین آموزش هایی را برای متخصصان در بخش فرهنگ و میراث اعم از ملی و بین المللی ارائه می دهد. ما همچنین امکانات بسیار خوبی برای آموزش ، مطالعه و نزدیک تر شدن به مجموعه های خود داریم.

 

  • آدرس
اصفهان، خیابان هاتف، خیابان مشیر، ابتدای کوی هارونیه، خانه تاریخی مشیرالملک
  • شهریه
هزینه شرکت برای هر دوره متفاوت می باشد

شرکت برای عموم امکان پذیر می باشد

آموزش

آکادمی گنجینه

  • آموزشکده

با پیوستن به یک تجربه آکادمی گنجینه در گنجینه، اشتیاق خود را به زندگی برگردانید. طیف گسترده ای از دوره های بزرگسالان پاره وقت ، کارگاه های آموزشی ، کنفرانس ها ، روزهای مطالعه و فرصت های توسعه حرفه ای به شما امکان می دهد تا از دانش و فناوری گنجینه به شیوه های جدید و جالب لذت ببرید

 

آکادمی گنجینه

پژوهشکده

کاوش جهان هنر

پژوهشکده

پژوهشکدة وابسته به گنجینه میراث اسلامی، به منظور پاسخگويی به بخشی از نيازهای پژوهشی کشور در زمينة هنر برنامه ریزی شد.هدف از تأسیس این پژوهشکده توسعه و گسترش پژوهش در زمينة هنر و بسترسازی مناسب برای ارتقای فعاليت‌های پژوهشی مرتبط است.

 

نیاز یادگیری

مدارس ابتدائی

از دست زدن به اشیاء ماکت و تلاش برای لباس در کارگاه ها و جلسات گالری گرفته تا برنامه در حال تغییر نمایشگاه و نمایش نمایش ، گنجینه مکانی است که دانش آموزان می توانند یادگیری الهام بخش را تجربه کنند.

 


مدارس ابتدایی

متوسطه و دانشگاه

بکارگیری یادگیری

متوسطه و دانشگاه

دانش آموزان دوره متوسطه و دانشکده ها مهارت ، دانش ، کنجکاوی و الهام جدید را از برنامه گسترده فعالیت ها و رویدادها به دست می آورند. این موارد شامل جلسات رایگان مبتنی بر گالری ، مذاکرات متعهد و روزهای شغلی تا پروژه های طراحی است.

 

کتابخانه

یادگیری بدون محدودیت

کتابخانه

کتابخانه گنجینه با مجموعه ای بیش از یک میلیون جلد ، مجموعه های دیجیتال گسترده و منابع آنلاین ، یکی از جامع ترین کتابخانه هنری جهان است.

منابع کتابخانه منعکس کننده ماهیت جهانی و دائره المعارف  گنجینه است که کتاب هایی از اواخر قرن یکم قمری تا تاریخ بورس تحصیلی فعلی ، در کلیه زمینه های تحت پوشش گنجینه ارائه می شود. سال گذشته این کتابخانه بیش از بیست هزار عنوان به شصت و هفت زبان اضافه کرد.

مأموریت این کتابخانه پشتیبانی از فعالیتهای پژوهشی کارمندان گنجینه و ارائه خدمات دسترسی و خدمات برجسته به جامعه بین المللی دانش آموزان و محققان است.

 

اطلاعات تماس

درباره گنجینه

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…