• ساعات بازدید

شنبه تا جمعه

8AM

5PM

فعالیت های ملی

ما می خواهیم گنجینه برای افراد بیشتری اهمیت داشته باشد و از آنها در هر کجا که زندگی کنند الهام بخش باشد. ما متعهد هستیم که به بهترین وضعیت های ممکن جسمی و فکری امکان پذیر به کلیه مجموعه ها و تخصص های خود در سراسر ایران ارائه دهیم. در اینجا فقط برخی از راه هایی که ما برای علاقمندی هرچه بیشتر افراد  به تعامل با مجموعه های خود می کند، اشاره می کنیم.

 

  • آدرس
اصفهان، خیابان هاتف، خیابان مشیر، ابتدای کوی هارونیه، خانه تاریخی مشیرالملک
  • بلیط
هزینه بلیط برای هر نفر ۲۰۰۰۰ تومان می باشد

بازدید برای عموم آزاد است

گنجینه میراث اسلامی

افتتاح موزه های دیگر

افتتاح دیگر شعب گنجینه میراث اسلامی در شهر های دیگر تا مجموعه ای باشد که به فرهنگ آن منطقه بپردازد و قصد دارد محلی برای رجوع مردم آن منطقه به فرهنگ غنی گذشته خود باشد

افتتاح موزه های دیگر

موزه کودک

فعالیتی برای آیندگان

موزه کودک

موزه دوران کودکی گنجینه موزه ملی کودکی در ایران است. مأموریت آن اعتماد به مجموعه های كودكانه این ملت است و رهبری بین المللی در جذب مخاطبان در فرهنگ مادی و تجربیات كودكی است.

در حال حاضر موزه کودک به صورت آنلاین می باشد و در اینده ساخته خواهد شد

پرورش هنرمندان

یادگیری

ما با طیف وسیعی از سازمان های آموزشی ، فرهنگی و اجتماعی ، به صورت رسمی و غیر رسمی ، کار می کنیم تا مزایای بلند مدت را برای مؤسسات مربوطه ، برای عموم - بین المللی و ایران - و اقتصاد گسترده تر به ارمغان آوریم.

گنجینه مبتکر یک مرکز منابع معلمان و ملی مدارس است و از دانش آموزان در سال های 7 ، 8 و 9 می خواهد که در تیم ها کار کنند تا بتوانند راه حلی برای یک مشکل در دنیای واقعی طراحی کنند. این طرح ابتکاری با ترکیب دانش مشترک طراحان پیشرو امروز با مجموعه های پیشرو در جهان ، نسل بعدی مبتکران جوان خلاق ، متفکر و در حال تغییر را انرژی می بخشد.

یادگیری

حمایت از تحقیقات

حامی علم اندوزان

حمایت از تحقیقات

دانش و مهارت منبع گسترده ای است که توسط متصدیان ، مدرسین ، هنرستان ها ، دانشجویان و یاران تحقیق ساخته شده است. مشاوره از طریق انتشارات ، نمایشگاه های تور ، گفتگوها ، سمینارها و منابع وب به مخاطبان دولت ، ملی و بین المللی توزیع می شود. این پیوندها هم دانشگاهی هستند و هم عملی ، رسمی و غیررسمی.

نمایشگاه در سراسر کشور

نمایش هنر یک کشور

نمایشگاه در سراسر کشور

هر ساله حدود 20000 بازدید به نمایشگاههای تور ما انجام می شود. نمایشگاه های گردشگری شاید مهمترین فعالیت خارج از گنجینه باشد ، تا آنجا که ممکن است بسیاری از افراد بتوانند با گنجینه و مجموعه های آن درگیر شوند.

اطلاعات تماس

درباره گنجینه

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…