• ساعات بازدید

شنبه تا جمعه

8AM

5PM

پژوهش

گنجینه از اولین موزه های در جهان است که یک بخش تحقیقاتی اختصاصی را تأسیس کرد و امروز همچنان به عنوان فعالیت اصلی گنجینه دیده می شود. ما نقش اصلی را در پیوند دادن رشته های هنری ، طراحی و عملکرد بازی می کنیم. مدیریت حفاظت و جمع آوری و یادگیری مبتنی بر شیء ، موزه.

 

  • آدرس
اصفهان، خیابان هاتف، خیابان مشیر، ابتدای کوی هارونیه، خانه تاریخی مشیرالملک
  • بلیط
هزینه بلیط برای هر نفر ۲۰۰۰۰ تومان می باشد

بازدید برای عموم آزاد است

کاوش

تحقیق در مورد مجموعه ما

ما منابع موثقی برای مطالعه و تحقیق در مورد مجموعه ها و بایگانی های خود در موزه ، در مراکز مطالعاتی و آنلاین داریم.

تحقیق در مورد مجموعه ما

راهنمای تحقیق

شروع

راهنمای تحقیق

این کتابچه راهنمای تحقیق برای توصیف - برای کارکنان گنجینه، شرکای دانشگاهی و محققان مستقل و فرصت های تحقیق در گنجبنه ساخته شده است این راهنمایی برای دارندگان کمک های تحقیقاتی مستقر در گنجینه فراهم می کند. و سیاست هایی برای دسترسی آزاد و اخلاق را ارائه می دهد که تضمین می کند تحقیقات ما به صورت کامل انجام و به اشتراک گذاشته شود.

ردپایی برای آیندگان

پروژه های تحقیقاتی

تحقیقات عمیقاً در فرهنگ گنجینه نهادینه شده است ، زیرا ما در تلاش برای ارتقاء دانش ، درک و لذت بردن از دنیای طراحی شده هستیم.

کارکنان ما مشغول فعالیت های پژوهشی متنوعی در زمینه های هنری ، طراحی و عملکرد هستند. مدیریت حفاظت و جمع آوری و یادگیری مبتنی بر شیء ، موزه.

 

پروژه های تحقیقاتی

پژوهشکده

حمایت از تحقیقات

پژوهشکده

موسسه تحقیقاتی گنجینه یک برنامه جدید از مشارکتهای تحقیق و تدریس است که باعث افزایش دسترسی به مجموعه های گنجینه و توسعه رویکردهای جدید در زمینه تحقیق ، آموزش ، نمایش و تفسیر می شود. این پروژه در سال 1398 با بودجه سخاوتمندانه از بنیاد امام علی (ع) به دنبال یک پروژه موفق به نام نصیر آغاز شد.

 

تاریخچه

خانه تاریخی مشیرالملک

تاریخچه

تحقیقات راجب تاریخچه خانه مشیرالملک و ساختمان این بنا از همان ابتدای رویش فکر ایجاد گنجینه شروع شد و ثمره آن در کلام تور لیدر های گنجینه به خوبی دیده می شود

اطلاعات تماس

 

درباره گنجینه

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…