• ساعات بازدید

شنبه تا جمعه

8

17

هر کدام از ما به تنهایی نمی تواند به اندازه زمانی که با هم هستیم قوی باشد

گنجینه یک موسسه خیریه است و به پشتیبانی شما متکی است. با پشتیبانی از گنجینه از طریق کمک های مالی ، عضویت و یا داوطلبانه ، شما در ساخت گنجینه به یک مرکز عالی در هنر و طراحی کمک می کنید. حمایت از اعضای عمومی ، شرکت ها و سازمان های خیریه به ما کمک می کند تا بتوانیم گالری ها را بسازیم و بهسازی بپردازیم ، نمایشگاه هایی در سطح جهانی برگزار کنیم ، امکانات را بهبود بخشیم ، حفاظت کنیم و به مطالعه این مجموعه ، خرید اشیاء و توسعه برنامه یادگیری و رویدادها بپردازیم

 

  • آدرس
اصفهان، خیابان هاتف، خیابان مشیر، ابتدای کوی هارونیه، خانه تاریخی مشیرالملک
  • بلیط
هزینه بلیط برای هر نفر ۲۰۰۰۰ تومان می باشد

بازدید برای عموم امکان پذیر می باشد

قدمی رو به جلو

عضویت

اعضا از ورود رایگان نامحدود به کلیه نمایشگاه های گنجینه لذت می برند. استفاده از اتاق اعضا؛ اشتراک رایگان مجله گنجینه؛ رویدادهای ویژه و موارد دیگر

عضویت

اهدا

هنر انسانی

اهدا کنید

هر ساله تعدادی آثار فرهنگی ، تاریخی و هنری به موسسه فرهنگی موزه ها اهدا می گردد. این هدایا نشانه اعتماد مردم میهن اسلامی به موسسه فرهنگی موزه های بنیاد است. تمامی اشیا اهدایی با نام اشخاص اهدا کننده ثبت شده و در حین نمایش تاریخچه مختصری در مورد نحوه اهدا این نوع آثار آورده می شود.

گنجینه میراث اسلامی برمبنای یکی از سنت های حسنه فرهنگ ایرانی- اسلامی یعنی هدیه پذیرای آثاری از جانب علاقهمندان می باشد این گنجینه تنها نهادی برای آثار پیشین خود نیست بلکه خانه ای امن در سایه آستان قدس رضوی برای سایر آثار وقفی و اهدائی می باشد که در سالهای گذشته نیز از جانب افراد حقیقی علاقمند و نهادهای مختلف حقوقی آثار مختلفی را بر همان سنت دریافت نموده است و پس از این نیز پذیرای آثار اهدائی علاقمندان به فرهنگ و هنر در دو حوزه گنجینه ،کتابخانه و پژوهشگاه است.

شما می توانید با پر کردن فرم زیر در مورد اهدای یک اثر هنری و قرار ملاقاتی با مدیر گنجینه اقدام نمایید.

یادگار گنجینه

مشارکت شرکتی

گنجینه میراث اسلامی با ایجاد تفاهم نامه هایی با شرکای خود موفق به معرفی میراث اسلامی در زمینه های مختلف شده است و قصد دارد با بکار گیری تمام پتانسیل شرکای تجاری ارثی عظیم در خور میراث اسلام بجا بگذارد.

 

مشارکت شرکتی

میزبانی رویداد

برنامه های حامیان

میزبانی رویداد

گنجینه میراث اسلامی نه تنها به دلیل مجموعه بی نظیرش ، بلکه به خاطر بنای دیدنی و باشکوه خود در خیابان مشیر  مشهور است. بسیاری از فضاهای منحصر به فرد این گنجینه برای رویدادهای مختلف ایده آل است - از شام های بزرگ شرکت ها و غلاف های غیرانتفاعی گرفته تا جلسات ، اکران فیلم ، و برای اعضای و پاترون فرصت های ناهار خوری خصوصی.

 

هنرمندان

آیندگان هنر

هنرمندان

فقر که خود در ذات هنر قرار دارد و هنرمندان هیچگاه دستمزد و پاداش درخور هنر خود دریافت نکرده اند سبب می شود هنرمندان این کشور قصد ترک آنرا داشته باشد لذا گنجینه در این عرصه قصد دارد با بکارکیری اقتصاد هنر آنرا وارد چرخه اقتصاد جامعه کرده و هنرمندان را در جایگاه خود تکریم کند.

 

اطلاعات تماس

درباره گنجینه

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…