Slider
Image is not available

خانه تاریخی مشیرالملک
اصفهان،خیابان هاتف،خیابان مشیر،ابتدای کوی هارونیه

32223230 031 98+

عضویت
اینجا
Image is not available
Image is not available
Slider
Image is not available
اهدا کنید
اهدا

هر ساله تعدادی آثار فرهنگی ، تاریخی و هنری به موسسه فرهنگی موزه ها اهدا می گردد. این هدایا نشانه اعتماد مردم میهن اسلامی به موسسه فرهنگی موزه های بنیاد است. تمامی اشیا اهدایی با نام اشخاص اهدا کننده ثبت شده و در حین نمایش تاریخچه مختصری در مورد نحوه اهدا این نوع آثار آورده می شود.

گنجینه میراث اسلامی برمبنای یکی از سنت های حسنه فرهنگ ایرانی- اسلامی یعنی هدیه پذیرای آثاری از جانب علاقهمندان می باشد این گنجینه تنها نهادی برای آثار پیشین خود نیست بلکه خانه ای امن در سایه آستان قدس رضوی برای سایر آثار وقفی و اهدائی می باشد که در سالهای گذشته نیز از جانب افراد حقیقی علاقمند و نهادهای مختلف حقوقی آثار مختلفی را بر همان سنت دریافت نموده است و پس از این نیز پذیرای آثار اهدائی علاقمندان به فرهنگ و هنر در دو حوزه گنجینه ،کتابخانه و پژوهشگاه است.

شما می توانید با پر کردن فرم زیر در مورد اهدای یک اثر هنری و قرار ملاقاتی با مدیر گنجینه اقدام نمایید.

Slider
Image is not available
شرکای شرکتی

گنجینه میراث اسلامی با ایجاد تفاهم نامه هایی با شرکای خود موفق به معرفی میراث اسلامی در زمینه های مختلف شده است و قصد دارد با بکار گیری تمام پتانسیل شرکای تجاری ارثی عظیم در خور میراث اسلام بجا بگذارد.

شرکای شرکتی
Slider
کمک به بازدید
پشتیبانی هنرمندان
برنامه مددکاری
Slider
معرفی رویداد های خاص
برگزاری کارگاه های تخصصی
کارگاه آموزشی
بازسازی ابنیه تارخی بیشتر
ایجاد شعب متعدد
استفاده از تکنولوژی
نقشه آینده
Slider
Image is not available
هنرمندان
هنرمندان

فقر که خود در ذات هنر قرار دارد و هنرمندان هیچگاه دستمزد و پاداش درخور هنر خود دریافت نکرده اند سبب می شود هنرمندان این کشور قصد ترک آنرا داشته باشد لذا گنجینه در این عرصه قصد دارد با بکارکیری اقتصاد هنر آنرا وارد چرخح اقتصاد جامعه کرده و هنرمندان را در جایگاه خود تکریم کند.

Slider